• piotrek@webs.com.pl
  • home
  • sitemap

Projektowanie stron www

 

Strona internetowa jest w dzisiejszych czasach jednym z najwaznieszych kanałów komunikacji marketingowej, dlatego projektując serwis należy precyzyjnie określić cele, które ma osiągnąć i dobrać skuteczne rozwiązania pozwalające na ich zrealizowanie. Wszystkie elementy składowe muszą być przygotowane pod kątem docelowej grupy odbiorców.

 

Pracę nad witryną internetową rozpoczynamy od rozmowy podaczas której dowiadujemy się o Twoich oczekiwaniach wobec strony. Następnie tworzymy propozycję grafiki strony (layout-u) wg. wcześcniej omówionych wytycznych. Długość tego etapu uzależniona jest od ilości modyfikacji, jakie będziemy nanosić do momentu ostatecznego zatwierdzenia przez Ciebie layout-u. Ostatnim krokiem jest oprogramowanie strony w sposób, aby jej działanie spełniało Twoje oczekiwania.
Na każdym etapie współpracy możesz wprowadzać zmiany w tworzonej przez nas stronie oraz mieć wgląd do aktualnego postępu prac.

 

Dla wszystkich tworzonych przez nas stron internetowych oferujemy pomoc w rejestracji domeny (adresu strony np, www.twojafirma.pl), a także załatwiamy za Ciebie wszystkie formalności związane z hostingiem strony (miejscem na stronę w Internecie). Służymy pomocą na każdym etapie budowy witryny, także w zamianie dokumentacji papierowej na elektroniczną (skanowanie rysunków, przepisywanie tekstu itp.)

 

Pośród wykonywanych przez nas usług są między innymi:

- strony firmowe
- wizytówki www (strony zawierające do 5 podstron, formularz kontaktowy, krótką charakterystykę firmy, osoby, produku lub usługi)
- systemy CMS zarządzania treścią strony
- fora internetowe
- e-sklepy
- skrypty php oraz JavaScript
- banery reklamowe na stronie (statyczne i animowane)
- aplikacje internetowe
- integracja strony z serwisami realizującymi przelewy przez internet
- integracja strony/aplikacji internetowej ze stworzonym przez nas programem .exe
- tworzenie kont pocztowych w Twojej domenie oraz pomoc w ich integracji z popularnymi programami pocztowymi takimi jak: Outlook, Thunderbird

 

Zajmujemy się także modernizacją i aktualizacją już istniejących sewisów www

Aktualny PageRank strony webs.com.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO